Salı , Kasım 21 2017
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Sağlık Köşesi / ​Neutrogena(R) Visibly Clear(R) ile Sivilcelere Geçit Yok!
​Neutrogena(R) Visibly Clear(R) ile Sivilcelere Geçit Yok!

​Neutrogena(R) Visibly Clear(R) ile Sivilcelere Geçit Yok!

Yenilenen Neutrogena® Visibly Clear® Sivilce Karşıtı Serisi genç kızların en yakın arkadaşı olmak için yola çıktı.

Yenilenen formülü ile mevcut sivilceleri temizleyen ve yenilerinin oluşumuna karşı cildi koruyan serinin lansman kampanyasında da beklenmedik anda çıkan sivilceler ve onları hayatından çıkaran Neutrogena® kızı yer aldı.

Johnson&Johnson’ın global adaptasyon ajansı Hogarth İstanbul’un Geometry İstanbul iş birliği ile hazırladığı eğlenceli film 3,5M kere izlendi, sosyal medyada toplam 5M kişiye ulaştı.

Popüler Hint şarkısı Chori Chori kampanya için uyarlandı, genç kızların hayatından içgörüler taşıyan eğlenceli bir klip de şarkıya eşlik etti. Klibin ilk yarısında beklenmedik anlarda çıkıp hayatı zehir eden sivilceler ön plandayken, ikinci yarısında genç kız onlara kankası Neutrogena® Visibly Clear® ile cevap verdi.

“Mezuniyet Akşamı Çıkan Sivilce”, “Sınav Stresinden Çıkan Sivilce”, “İlk buluşmadan Önce Çıkan Sivilce” ve “Tatil Yolunda Çıkan Sivilce” ile Neutrogena® kızının maceraları markanın sosyal medya kanallarında da devam etti.

Sivilcelerin hiç hoşuna gitmeyecek bu renkli kampanya ile Neutrogena® Visibly Clear®yenilenen formülü ile genç kızların sadece dolabında değil hayatında da yer etti.

Hikmet Aydoğan

Hakkında Editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Kalan Web