Salı , Ekim 17 2017
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Etkinlikler / AGABANDO Konseri 23 Eylul Cumartesi adidas Originals Nisantasi’nda
AGABANDO Konseri 23 Eylul Cumartesi adidas Originals Nisantasi’nda

AGABANDO Konseri 23 Eylul Cumartesi adidas Originals Nisantasi’nda

Tasarım hikayesi “Esas olan her şey, olmayan hiçbir şey” felsefesine dayanan EQT, adidas Originals’ın eylül ayında hayata geçireceği etkinliklerin ilham kaynağı oluyor. Eylül ayı boyunca adidas Originals Nişantaşı ve şehrin çeşitli lokasyonlarında gerçekleşecek konser ve söyleşilerle, sokağın ruhu şehre yayılacak.

adidas Originals etkinlikleriyle bir kez daha şehri ele geçirecek. adidas’ın tüm dünya metropollerinde hayata geçirdiği ‘Key City Attack’ projesinin bir ayağı olarak gerçekleştirilecek etkinlikler şehrin ilhamından hareketle, markayı şehrin kendisiyle beraber yeniden tanımlayacak.

İstanbul’un çeşitli lokasyonlarına yayılan etkinlikler serisinde konserlerin ana mekanı adidas Originals Nişantaşı mağazası olacak.

AGABANDO Akustik

Bu senenin başında çıkardığı albüm, De Bil Ki hala tazeliğini koruyan rap sahnesinin yeni oyunculaından AGABANDO, akustik konserleriyle adidas Originals Nişantaşı’nda, yakında çıkacak olan ikinci albümünün ilk konserini verecek

23 Eylül Cumartesi, 15.00

adidas Originals Nişantaşı

Yeliz Özcan Workshop

Suluboya yumuşaklığını, sert çizgileri ile birleştiren dövme sanatçısı Yeliz Özcan, soruları cevaplamak ve kalıcı izler bırakmak için stüdyosunu bir günlüğüne adidas Originals Nişantaşı mağazasına taşıyacak.

23 Eylül Cumartesi, 17.00

adidas Originals Nişantaşı

Hikmet Aydoğan

Hakkında Editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Kalan Web