Salı , Kasım 21 2017
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Kültür Sanat / Magazin / Campaign Türkiye Ağustos sayısı çıktı!
Campaign Türkiye Ağustos sayısı çıktı!

Campaign Türkiye Ağustos sayısı çıktı!

Ay tutulması sonrası yaratıcı sektörü neler bekliyor?

Oyunun yükselen yıldızı danışmanlık şirketleri ve dijital platformlarken, medya ajansları ve kreatif ajanslar sektördeki etki alanlarını korumak için ne yapmalılar?

Yeni sayımızda başka neler var?

Altavia Group ve Dekatlon Buzz birleşmesinin ayrıntılarını ve yeni oluşumun hedeflerini Altavia Dekatlon ve Altavia Europe’un üst düzey yöneticilerinden dinledik.

Cannes Lions’ta Global Agency CEO’su İzzet Pinto ile yaptığı The New Turkish Delight: Dramas Çand Formats sunumuyla dikkat çeken Tankut Karahan, Türkiye’deki televizyon sektörünü anlattı.

TBWA\Worldwide Başkanı ve CEO’su Troy Ruhanen ile TBWA’in trademark’ı “disruption” Tçerçevesinde reklamcılığı bekleyen geleceğe nasıl hazırlandıklarını konuştuk.

Markalar için en önemli unsurun nasıl bir mecrada konumlandırıldığı olduğunu belirten GroupM UK Risk Direktörü Bethan Crockett marka güvenliğinin önemine değiniyor.

Odeabank’ın cesareti ve Blab’ın vizyonu ile bankacılık sektörü iletişiminde yeni bir kapı açan Odea Zamanı kampanyasının detaylarını sahiplerinden dinledik.

R/GA İstanbul Yönetici Direktörü olarak atanan Ömür Kula ve R/GA EMEA Bölgesi Başkan Yardımcısı Matt Lodder ile global ve yereli entegre eden yeni stratejilerini konuştuk.

sahibinden.com Reklam Satış Genel Müdür Yardımcısı Banu Barbarosoğlu ile platformun hizmet Uverdiği alanları, reklam ve ilan yayınlama prosedürlerini ve büyüme hedeflerini konuştuk.

Bu ay Kuşak Farkı sayfalarımızda Leo Burnett’in Jr. Metin Yazarı Enes Hadzibegoviç, “asla vazgeçme” diyen Kreatif Direktörü Oktar Akın’a sorularını yöneltti.

Hem çalışma ortamı hem de müze olarak kullanılan Perili Köşk’ü kadrajımıza aldık. Bu ay ofis sayfaları için Borusan’ı ziyaret ettik.

Kariyeri ve eğitimi için yurt dışında yaşamayı seçen Altay Yıldız, sinema ve reklam sektörü üzerine yurt dışında eğitim alıp çalışmanın kendisine neler kazandırdığını anlatıyor.

Handmade sayfalarımızın bu ayki konuğu TBWA\Istanbul Art Direktörü Kerem Şeşenoldu.

Hikmet Aydoğan

Hakkında Editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Kalan Web