Salı , Kasım 21 2017
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Sektörel / HAFTA SONUNDA MUHTEŞEM ŞOVLARLA RENKLENEN DİJİTAL OYUN HEYECANINI YAŞAYIN
HAFTA SONUNDA MUHTEŞEM ŞOVLARLA RENKLENEN DİJİTAL OYUN HEYECANINI YAŞAYIN

HAFTA SONUNDA MUHTEŞEM ŞOVLARLA RENKLENEN DİJİTAL OYUN HEYECANINI YAŞAYIN

100’ü yerli ve yabancı dijital eğlence ve oyun firmasının katıldığı fuarda ayrıca sektöründe dünyanın en ünlü markaları en yeni oyunlarını da muhteşem görsel şovlarla tanıtıyorlar. Robot Savaşlarını yerinde izlemek, heyecan fırtınası Drone Ligini takip etmek, en yeni oyunları oynamak ve çeşitli hediyeler kazanmak istiyorsanız hafta sonunda gamex 2017 tam size göre bir fırsat sunuyor. Fuarda ayrıca dijital oyun kahramanlarının birebir canlandırıldığı Cosplay sanatçıları ile Cosplay yarışmaları da eğlenceyi bir adım öteye taşımaya hazırlanıyor.

Muhteşem şovlar eşliğinde, PC ve Konsol Oyunları, eşsiz simülatör ve VR (Sanal Gerçeklik) deneyimleri, profesyonel e-spor takımları ve oyuncuları, son teknoloji oyuncu ekipmanları, fenomen haline gelmiş Youtuber ve streamerlar, seminerler, paneller ve atölye çalışmaları da GameX 2017 Uluslararası Dijital Oyun Fuarı’nın etkinlikleri arasında yer alıyor.

Birbirinden eğlenceli aktivitelerin, oyun ve eğlence dünyasının lider firmalarının yer aldığı GameX 2017’ye katılmak istiyorsanız, 10 TL’ye biletlerinizi www.gamex.com.trwww.biletino.com ve fuarın açık olduğu günler kapı gişesinden temin edebilirsiniz. İş Bankası Maximum Kart ile alınacak online ziyaretçi biletleri ise yüzde 50 indirimli.

Hikmet Aydoğan

Hakkında Editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Kalan Web