Salı , Ekim 17 2017
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Etkinlikler / İstanbul Kahve Festivali’ne Rioba Kahveleri ve Gastronometro Tatları Damgasını Vurdu
İstanbul Kahve Festivali’ne Rioba Kahveleri ve Gastronometro Tatları Damgasını Vurdu

İstanbul Kahve Festivali’ne Rioba Kahveleri ve Gastronometro Tatları Damgasını Vurdu

Metro Toptancı Market’in özel markası Rioba benzersiz kahve çeşitlerini soğuk ve sıcak demleme metotları ile İstanbul Kahve Festivali ziyaretçileriyle buluştururken, Gastronometro şeflerinin hünerli ellerinden çıkan özel lezzetler de ziyaretçilere farklı deneyimler yaşattı.

Kahve severlerin her yıl büyük bir heyecanla beklediği İstanbul Kahve Festivali, Metro Toptancı Market’in özel kahve markası Rioba’nın birbirinden lezzetli kahveleri ve gastronomi keşif merkezi Gastronometro’nun eşsiz tat eşleşmesi deneyimi sunan benzersiz lezzetleri ile 21 Eylül’de Küçükçiftlik Park’ta başladı.

Rioba markasının Kolombiya, Etiyopya, Brezilya, Endonezya çekirdekleri ile hazırladığı birbirinden lezzetli kahveler, bu kahve çeşitleri için özel olarak üretilen kekler ve sandviçler eşliğinde ziyaretçilerin beğenisine sunuldu. Metro Toptancı Market’in deneysel ve keşifsel mutfağı Gastronometro şeflerinin Rioba kahveler kullanarak hazırladığı çaylı çikolatalı lolipop, enerji bar ve espresso fondü sunumları standa gelen ziyaretçilerin dikkatini çekerken, soğuk ve sıcak demleme metotlarıyla servis edilen Fair Trade kahveleri de misafirlerimizden büyük ilgi gördü.

Mehmet Bağcı Çizimleri Kahve Kupalarında

Rioba standının bu yılki sürprizi ise karikatür sanatçısı Mehmet Bağcı oldu. Rioba standına gelen katılımcılara hediye edilen kahve kupalarında Mehmet Bağcı’nın kahve temalı çizimleri yer aldı.

24 Eylül Pazar gününe kadar devam edecek olan festival süresince tüm kahve severler Rioba standında leziz kahvelerini yudumlarken, Gastronometro şeflerinin kahve çekirdekleri kullanarak hazırladıkları inovatif tatlı eşleşmeleri ile benzersiz bir deneyim yaşayacaklar.

Hikmet Aydoğan

Hakkında Editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Kalan Web