Salı , Kasım 21 2017
Son Dakika Haberleri
Anasayfa / Yerel Haberler / YATIRIMCININ YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İLÇE BEYLİKDÜZÜ
YATIRIMCININ YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İLÇE BEYLİKDÜZÜ

YATIRIMCININ YÜZÜNÜ GÜLDÜREN İLÇE BEYLİKDÜZÜ

İstanbul’un en başarılı ve ünlülerin de emlak yatırım uzmanı olan Semerkant GYO A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkanı Enes Su, Beylikdüzü ile ilgili yatırımcılara bilgiler verdi.

HER BÜTÇEYE HİTAP EDİYOR

Yapılan araştırmalar sonucu, Beylikdüzü’nde son 4 yılda geniş yaşam alanları ve sosyal imkanlara sahip nitelikli ve markalı konut projelerinin hızla arttığı belirlendi. İnşa edilen sitelerde park, güvenlik, açık kapalı havuzlar, çocuk bahçeleri ve otoparklar yer alıyor. Bunların neredeyse tamamına yakını da büyük AVM’lerin çevresinde konuçlanmış durumda.

İlçede her gelir

grubu için evler ve sosyal imkanlar bulunuyor. Bölgedeultra lüks villalardan sosyal olanaklara sahip nitelikli ucuz konutlara kadar farklı gelir gruplarına hitap eden projeler var.

ULAŞIM SORUNU YOK

Beylikdüzü’ne ulaşım, ilçeye metrobüs hattının uzamasıyla rahatlamıştır diyen yatırım umanı Enes Su, ”Avcılar-Beylikdüzü metrobüs projesinin açılması ile birlikte bölgede fiyat artışı hızla ivme kazanmıştır.Büyümenin en büyük nedenlerinden birisi de şüphesiz metrobüs ulaşımıdır.

YATIRIMCISINA BİR YILDA %30 KAZANDIRIYOR

Emlak ve Yatırım Uzmanı Enes Su, Beylikdüzü’nün her alanda yatırımcısına bir yılda %30 oranında kar sağladığını da vurguluyor.

 

Hikmet AYDOĞAN

Hakkında Editor

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*

Kalan Web